Bambum Burrino Ekmek Saklama Kabı (BSBU01) (BSBU01)

Marka : Bambum
Fiyat : ₺129,90(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 16
₺14,43 'den başlayan taksitlerle

Bambum Burrino Ekmek Saklama Kutusu

Minimal ve Şık Tasarım

Ürün Boyutları: 24x40x21cm

 

Bambum Burrino ile Ekmeklerinizi En Doğal Ortamda Muhafaza Edin!

Bambum Burrino ekmek saklama kutusu, ekmeklerinizi saklarken asla tereddüt etmeyeceğiniz bir malzeme kalitesine sahip. Minimal ve çok işlevli tasarımı sayesinde sadece ekmek saklama kutusu olarak değil, aynı zamanda da geniş üst yüzeyi sayesinde baharatlık, saklama kabı gibi mutfak araç-gereçlerinizi Burrino üzerine koyabilmeniz mümkün. 

Bir diğer önemli özelliği ise mıknatıslı kapağını açtığınız zaman, kapak kısmını kesme tahtası olarak kullanabileceğiniz bir zemin ile karşılaşacaksınız.b

Sadece mutfağınızda değil aynı zamanda da sevdiklerinizin özel günlerinde veya diğer önemli günlerde hediyelik ev eşyası veya normal hediyelik olarak Bambum Burrino'yu tercih edebilirsiniz.

Neden Bambu?

Buğdaygiller familyasına ait olan Bambu Ağaçları, 10 cinse ve 1450'den fazla da alt türe yayılmaktadır. Özellikle Japonya'da dürüstlüğün, Çin'de uzun ömrün ve Hindistan'da ise dostluğun sembolü olan bambu, Asya'da yetişen bir bitkidir.

Bambum ürünleri, bambu ağacından üretilir.
 

Bambum Saklama Kabı 

Mutfak dekorasyonunuzu şekillendiren Bambum ekmek saklama kutusu, şık ve minimal yapısı sayesinde unlu mamüllerinizi en iyi şekilde koruyacak ve ekstra avantajlarıyla mutfağınıza kolaylık sağlayacak.

Bambu Ağaçları Çevre Dostudur

Tamamen doğal olan Bambu ürünleri, ağacın en ham halinden üretilir. Ömrünü doldurmuş bir bambunun ait olduğu yere yani doğaya tekrar döndüğünü biliyor muydunuz? Tam da öyle
Örneğin, bir ormanda ağacın dibine bırakacağınız bambu tabağı, en az ağaçtan yere düşen dal kadar doğaya etkilidir. Şekil olarak bambu ürünü tabağa benzese de unutulmamalıdır ki ağacın kendisidir


 

Bambum Ürünlerinin Kullanımı

Kullanım talimatlarını doğru bir şekilde yerine getirdiğiniz tüm Bambum ürünleri, uzun yıllar boyunca estetiğini kaybetmeden hizmet etmeye devam eder. 
 

Saklama: Bambum ürünlerinizi doğrudan güneş ışığına maruz kalacak şekilde saklamamalısınız. Yoğun güneş, yapıştırıcıların kurumasına ve bunla beraber ürününüzün çatlamasına neden olabilir.
Güneş ışığına maruz bırakmadan uzun yıllar boyunca saklayabilirsiniz.

 

Kullanım: Bambum ürünlerinizi, tüm gıdaları servis etmek için tercih edebilirsiniz. Tamamen doğal olan Bambum ürünleri, 80 dereceye kadar sıcak sunumlarda ve çorba, balık, kuruyemiş, tatlı v.b. gıdaların servisinde rahatlıkla tercih edilebilir. Doğal reçine kaplamasına sahip Bambum ürünleri, servis ettiğiniz hiçbir gıdanın lezzetine ve doğallığına zarar vermez.
 

Yıkama: Bambum ürünleri kullanıcıları, mümkün olduğu en kısa süre içerisinde ürünlerini yıkamalıdır. Uzun süre kirli kalması, lekeler oluşmasına sebep olabilir.

Yıkama esnasında kaynar su, çamaşır suyu ve diğer aktif maddesi yüksek olan deterjan ve bulaşık teli gibi tahriş oluşturabilecek temizleyiciler kullanılmamalıdır.
 

Bakım: Doğası gereği kuru bir yapıya sahip olan Bambum ürünleri, bakım için hiçbir zaman kimyasala ihtiyaç duymaz! Doğal zeytinyağı veya sedir yağı ile yağlayarak bakımı sağlanabilir. Çeşitli zamanlarda Bambum ürünlerinizi çok az zeytinyağı ile yağlayıp kurumaya bırakarak görünümlerini yenileyebilirsiniz.